Český jazyk pro cizince

Výuka češtiny jako cizího jazyka je hlavní specializací naší školy. Dokážeme Vám, že naučit se český jazyk může opravdu každý. Víme, jak studenta dovést k touženému cíli způsobem, který mu nejvíce vyhovuje. Základy českého jazyka umíme vyučovat v anglickém, francouzském i ruském jazyce, ale naším cílem je co nejrychleji v hodinách používat češtinu. V naší škole se setkáte s různými metodami práce, tradičními i moderními, věříme však, že nejdůležitějším předpokladem efektivního učení je přátelská pracovní atmosféra a oboustranná motivovanost – studenta a lektora. Zájem o studenty pro nás nekončí odučenou lekcí, ale rádi pro ně organizujeme různé mimoškolní aktivity, jako procházky po Praze a výlety do jejího okolí, návštěvy kulturních a sportovních akcí či večerní debatní kroužky. Pro studenty je k dispozici knihovna s učebními materiály, ukázkami české literatury a tisku i filmy na DVD. Naší ambicí je naučit Vás česky nejen mluvit, ale představit Vám i svět českého myšlení.

Nabízíme:

individuální kurzy a skupinové kurzy češtiny pro cizince;
přípravný kurz na zkoušku z češtiny A1 pro cizince žádající o trvalý pobyt v ČR;
přípravu na zkoušku z češtiny pro cizince potřebnou pro získání občanství;
kurz akademické češtiny;
roční přípravný kurz pro studium na vysoké škole v češtině;
roční přípravný kurz pro uchazeče o doktorské studium na vysoké škole v češtině;
přípravu lékařů k aprobačním zkouškám;
večerní kurz pro cizince studujících na českých vysokých školách.